O nas

Siedlisko Cztery Żywioły powstało z miłości i pasji do pięknego miejsca, tradycji, nieskażonej przyrody, dobrego jedzenia i tęsknoty za miejscem z dziecięcych marzeń, zapachem kwiatów, ziół i wędzonych ryb.

Takie właśnie jest nasze gospodarstwo agroturystyczne na Mazurach!

W 1996 roku zakochaliśmy się w starym gospodarstwie położonym wśród rozległych łąk i jezior, w jednym z najczystszych i najpiękniejszych regionów Polski wschodniej tzw. Mazur Garbatych.

Miejsce to, jest tak wyjątkowe, że postanowiliśmy podzielić się jego atmosferą z innymi i zaprosić wszystkich chętnych do spotkania z nami i naszym gospodarstwem.

Nowoczesna agroturystyka, Mazury Garbate zapraszają!

Z roku na rok gospodarstwo „Cztery Żywioły“ rozkwita i modernizuje się.

Od 2013 roku przy naszym gospodarstwie funkcjonuje Lądowisko „GIŻE“,
przeznaczone dla szybowców i samolotów. Stwarza to możliwość zorganizowania ciekawych wypraw, rajdów,  szkoleń oraz wszelkiego rodzaju imprez lotniczych.

Jesteśmy laureatami nagrody Marszałka województwa warmińsko- mazurskiego „Czysta i piękna zagroda“. Należymy również do Stowarzyszenia Agroturystycznego „Mazurska Kraina“ oraz Warmińsko- Mazurskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego.

Gdzie mieszczą się Cztery Żywioły?

Nasze gospodarstwo położone jest we wsi Giże.

Znajdą tu Państwo doskonałe tereny na piesze i rowerowe wycieczki. Dzięki malowniczemu usytuowaniu między dwoma jeziorami Dudeckim i Zajdy, jest to również idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych z żeglarstwem i kajakarstwem na czele. Zaciszne brzegi jezior obiecują również udany połów wędkarzom.

Idealnie czyste środowisko, nie zniszczona przyroda i nie zdegradowany krajobraz zapraszają wszystkich którzy chcą zregenerować siły, wyciszyć się i zrelaksować.

 

Zapraszamy do spotkania z nami i pięknem tego miejsca, któremu oddaliśmy serce.

Janina i Ryszard Suchoccy